picکاربردهای وبمانی:

همانطور که در پست قبل وب مانی را معرفی کردیم، وب مانی یک سیستم پرداخت الکترونیکی است که بسیاری از وب سایت ها هم اکنون با آن کار می کنند، می توانید لیست کامل این سایت ها که در واقع برای کاربران ایرانی به معنای کاربردهای وب مانی است را می توانید در اینجا ببینید.

برای ساده شدن کار برخی از معروف ترین وب سایت های پذیرنده وب مانی که برای کاربران ایرانی نیز آشنا هستند در اینجا به صورت خلاصه اشاره شده اند:

  1. Aliexpress.com: بازار بزرگ اینترنتی علی اکسپرس راه ارتباطی مستقیم برای خرید از فروشندگان چینی است، این سایت به تخفیف های مناسب و همچنین فروش کالاهای که یافتن آنان در فروشگاه های دیگر دشوار است، معروف می باشد. همچنین امکان خرید از سایت مشابه tinydeal.com نیز توسط وب مانی وجود دارد.
  2. resello: این سایت در ارائه خدمات هاستینگ و دامنه معروف است و بسیاری از ایرانی ها با آن کار می کنند.
  3. freelancer.com: اگر یک فریلنسر هستید و یا دوست دارید از خدمات فرینلنسرها استفاده کنید، این وب سایت این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد.
  4. شرکت هواپیمایی UralAirLines: اگر قصد دارید با پروازهای این شرکت مسافرت کنید با وب مانی می توانید به راحتی پرداخت های خود را انجام دهید. این شرکتبه بسیاری از نقاطجهان پرواز دارد.
  5. iglobe.ru: از طریق این وب سایت می توانید به خدمات جهانگردی و مسافرتی در نقاط مختلف دنیا دسترسی داشته باشید.

در صورت نیاز شما ما می توانیم خرید شما از وب سایت ها بالا را بدون هیچگونه کارمزدی انجام دهیم.