ایمیل: info (at) webmoney724 (dot) ir | پشتیبانی تلگرام: 09113726846 | شماره موبایل: 09113726846

خرید کارت شارژ وب مانی

خرید کارت شارژ وب مانی راحت ترین راه برای شارژ حساب وب مانی شما است. به صورتی که اغلب افرادی که از این روش استفاده می کنند، دلیل اینکار را سادگی و سرعت آن نسبت به روش های دیگر می دانند، هر چند در برخی از موارد تنها روش پرداخت با وب مانی نیز استفاده از همین کارت هاست.

مهمترین کاربردهای این کارت های شارژ  وب مانی به شرح زیر است:

 1. برای شارژ حساب وبمانی خود یا دیگران استفاده نمایید. توصیه می کنیم برای شارژ حساب خود به روشی ارزان تر پست “مقایسه سایت های خرید وب مانی” را مطالعه کنید.
 2. می توانید به عنوان پول نقد برای تبادل مالی استفاده نمایید.
 3. همچنین میتوانید از کلارت شارژ وبماني  برای انجام خرید بدون استفاده از حساب وبمانی استفاده نمایید. تنها کافی است در هنگام پرداخت “پرداخت از طریق وب مانی کارت” را استفاده کنید.

باید توجه داشت، اعتبار این کارت ها معمولا شش ماه از زمان خرید است و در صورت عدم استفاده در این مدت کارت غیر قابل استفاده خواهد شد.

همچنین برای بررسی میزان اعتبار کارت شارژ خود می توانید به این آدرس مراجعه کنید: در این صفحه از طریق منوی Verify از موجودی کارت خود می توانید مطلع شوید.

شارژ حساب وب مانی با کارت شارژ:

برای شارژ حساب با کارت شارژ وبمانی به این صفحه مراجعه نمایید. Number و Code مربوط به WM Card را در صفحه باز شده وارد نمایید و در باکس زیر آن قسمت های مربوطه را تکمیل نمایید:

شارژ حساب وب مانی با استفاده از کارت

شارژ حساب وب مانی با استفاده از کارت

در صفحه اطلاعات را به شکل زیر وارد نمایید:

 • WM purse: شماره حساب مورد نظرتان! این حساب می تواند مطعلق به شما و یا دیگران باشد.
 • Amount: مبلغ مورد نظرتان که می تواند معادل ارزش کارت باشد (۲.۰۰ یا ۲۰۰.۰۰) و یا کمتر از ارزش کارت (۱.۵۰ یا ۱۵۰.۰۰) در این حالت باقیمانده کارت را می توانید برای شارژ حساب دیگری استفاده نمایید و یا حساب خود را در نوبت دیگری شارژ نمایید.
 • Notes: پیغامی که می خواهید گیرنده وجه دریافت نماید.

پس از تکمیل موارد فوق روی Redeem کلیک نمایید. حساب معرفی شده شما در لحظه شارژ می شود و شماره کارت و پیغام شما به گیرنده وجه نمایش داده خواهد شد.

۲ Comments

 1. مانی فروردین ۱۱, ۱۳۹۶ at ۵:۵۱ ب.ظ - Reply

  سلام، برای سرعت در پرداخت ممنونم، خیلی خوب بود

  • admin فروردین ۱۱, ۱۳۹۶ at ۷:۵۲ ب.ظ - Reply

   خواهش میکنم 🙂

نظر و یا سئوال خود را اینجا مطرح کنید