ایمیل: info (at) webmoney724 (dot) ir | پشتیبانی تلگرام: 09113726846 | شماره موبایل: 09113726846

دریافت نکردن اس ام اس وبمانی

خانه/وب مانی/دریافت نکردن اس ام اس وبمانی

 همان طور که در پست آموزشی ساخت حساب مینی در وبمانی توصیه شده بود؛ بهتر است از شماره ایرانسل برای وریفای در وبمانی استفاده نمایید تا با مشکل دریافت نکردن اس ام اس وبمانی مواجه نشوید، اصولا ایرانسل اس ام اس های بین المللی را بهتر دریافت می کند، اما اگر به هر دلیلی اس ام اس های وبمانی را دریافت نمی کنید، نحوه فعال سازی voice channel به عنوان جانشین اس ام اس توضیح داده شده است.

دریافت نکردن اس ام اس وبمانی:

در ابتدا باید به بخش امنیت وبمانی مراجعه کنید(Webmoney Security). در منوی سمت چپ بر روی confirmation کلیک کرده و سپس disable confirmation via sms را غیرفعال disable کنید(شکل زیر). در اینجا وبمانی مجددا برای تائید غیرفعالسازی برای شما اس ام اس ارسال خواهد کرد، صبر کنید چون ممکن است این اس ام را دریافت کنید.

غیرفعال کردن اس ام اس در وبمانی

غیرفعال کردن اس ام اس در وبمانی

اما اگر اس ام اس را دریافت نکردید؛ لازم است مشکل را از طریق ایمیل به وب مانی integration@webmoney.ru اطلاع دهید. بهتر است ایمیل شما دارای متنی به صورت زیر باشد: (از نسخه انگلیسی استفاده کنید).

نسخه فارسی:

نام و نام خانوادگی :
Wmid :
شماره موبایل:
من نمی توانم sms code را در زمانی که می خواهم پولی منتقل کنم، دریافت کنم.
این شماره دقیقا همان شماره ای است که برای ثبت نام استفاده کرده ام.
می خواهم sms code را غیر فعال کنم ، اما نمی توانم زیرا برای غیر فعال کردن sms دوباره sms code نیاز هست که من نمی توانم دریافت کنم.
به نظر می رسد این مشکل به دلیل مشکلات شبکه موبایل ایران پیش آمده است، لطفا با توجه به اینکه voice channel در ایران مشکلی ندارد، من را به voice channel متصل نمایید.

نسخه انگلیسی:

My name is ….
My WMID is …
My mobile number is ……
I don’t receive sms code when I want transfer money.
It’s same number I registered in webmoney system.
I wanted to disable confirm payment sms code but I couldn’t because again I should receive a sms code and enter it in the related field for entering to security section.
It seems it’s a problem about Iran mobile phone network, I suggest please replace voice channel system instead of sms code system for me, or disable sms manually for me.
Voice channel system works with no error in Iran.
Thank you

معمولا پس از یک روز کاری پاسخ شما را خواهند داد، منتظر باشید و وقتی پاسخ دادند که شماره ی شما به voice channel منتقل شده است، برای غیر فعال کردن اس ام اس مجددابه Webmoney Security مراجعه نمایید.
حالا دیگر وقتی قسمت Confirmationvia SMS را غیر فعال کنید، چند لحظه بعد به شماره موبایل شما زنگ زده می شود و کد تایید به صورت صوتی برای شما پخش می شود. حتما در محیط کم صدایی باشید و خودتان را آماده کنید که آن را درست یادداشت کنید، توجه داشته باشید که در روز حداکثر سه بار از این روش برای شما پیامی ارسال خواهد شد پس لطفا در یکجای ساکت حضور داشته باشید تا پیام آن را به راحتی بشنوید.

نظر و یا سئوال خود را اینجا مطرح کنید