خرید کارت شارژ وبمانی

توضیحات خرید کارت شارژ وب مانی:

در این قسمت، انواع کارت شارژ های ۱۰ تا ۲۰۰ دلاری وب مانی آماده و به فروش می رسند. تمام کارت ها مجازی هستند و پس از خرید number و code مربوط به کارت شارژ از طریق email و یا تلگرام برای شما ارسال خواهد شد.

برای اینکه خرید شما به سرعت انجام بگیرد در مرحله اول لازم است که مدارک خود را از این قسمت برای ما ارسال کنید، پس از تایید مدارک می توانید از میان کارت ها انتخاب و خرید خود را به راحتی انجام دهید.

شیوه تایید اعتبار کارت های خریداری شده:

برای تایید اعتبار کارت شارژ وبمانی های خریداری شده می توانید به وب سایت paymer مراجعه کنید. اطلاعات کارت خود، number و code را وارد کنید و سپس دکمه تایید را فشار دهید. میزان موجودی کارت وب مانی خریداری شده به شما نمایش داده خواهد شد.

شارژ حساب با کارت شارژ:

برای شارژ حساب با کارت شارژ وبمانی به اینجا کنید. Number و Code مربوطه را در مکان های مشخص شده وارد نمایید و در باکس زیر آن قسمت های مربوطه را تکمیل نمایید:

کارت شارژ وب مانی

شیوه شارژ حساب وب مانی با کارت شارژ وب مانی

در صفحه اطلاعات را به شکل زیر وارد نمایید:

  • WM purse: شماره کیف وب مانی را که می خواهید آن را شارژ کنید، در این قسمت وارد کنید، این شماره کیف می تواند متعلق به شما و یا کس دیگری باشد.
  • Amount: مبلغ مورد نظرتان را در این قسمت وارد کنید، لازم نیست کل اعتبار کارت را در یکبار استفاده کنید، اگر مقداری اعتبار در کارت باقی ماند، می توانید برای شارژ حساب دیگری در آینده از آن استفاده کنید.
  • Notes: پیغامی که می خواهید گیرنده وجه دریافت نماید. می توانید اسم خود یا مثلا شماره حساب خود را در این قسمت وارد کنید

پس از تکمیل موارد بالا روی دکمه Redeem کلیک کنید. حساب معرفی شده شما در همان لحظه به صورت آنی شارژ می شود و شماره کارت و پیام شما برای گیرنده نمایش داده می شود.

هر سئوال دیگری در این موضوع داشتید می توانید از طریق تلگرام ۰۹۱۱۳۷۲۶۸۴۶ با ما در تماس باشید.