ایمیل: info (at) webmoney724 (dot) ir | پشتیبانی تلگرام: 09113726846 | شماره موبایل: 09113726846

تاریخچه وب مانی

خانه/وب مانی/تاریخچه وب مانی

در پست قبل اشاره شد، وبمانی یک سيستم پرداخت الكترونيكي سریع و محیطی برای کسب و کارهای آنلاین است که امکان انجام تراکنش های مالی را در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری فراهم می کند. این تراکنش ها غیرقابل بازگشت و شناسایی هستند و در عمل دو طرف تراکنش می توانند در صورت علاقه هویت های خود را به صورت کامل پنهان کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد وب مانی می توانید به پست “وب مانی چیست؟” مراجعه کنید.

picتاریخچه وب مانی:

وب مانی فعالیت خود را از سال ۱۹۸۸ آغار کرده است. شركت WM Transfer LTD در روسيه مديريت پول الكترونيكي وب مانی را بر عهده دارد. همچنین طراح و سازنده اين سیستم، نیز شركت روسي  “Vychislitelnye sily” است كه هم اكنون پشتيبانی فنی اين سيستم را انجام می‌دهد.

بنابر ادعای سایت وبمانی این سیستم هم اکنون دارای ۲۸ میلیون کاربر در سراسر جهان است. لازم به ذکر است که هر چند وب مانی در ابتدا تنها در کشور روسیه و سایر کشورهای جداشده از شوروی سابق مورد استفاده قرار می گرفت، امروزه بدلیل امنیت و سرعت آن در تمام کشورهای جهان رشد کرده است. در وب مانی، به منظور افزایش امنیت، تمام جابجای دارایی ها از طریق نهادهای به نام Guarantors انجام می گیرد که تضمین کنندگان انجام صحیح تراکنش های در وب مانی محسوب می گردند.

همانطور که از شکل زیر پیداست، میزان تراکنش های وب مانی در ۴-۵ سال اخیر رشد بسیار خیره کننده را تجربه کرده است، که هم زمان با سیاست های این شرکت به منظور داشتن نقش فعال در کشورهای جدید می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت رسمی وب مانی مراجعه کنید.

تاریخچه وب مانی و میزان تراکنش های وب مانی

تاریخچه وب مانی و میزان تراکنش های وب مانی

نظر و یا سئوال خود را اینجا مطرح کنید