ایمیل: info (at) webmoney724 (dot) ir | پشتیبانی تلگرام: 09113726846 | شماره موبایل: 09113726846

برخی سوال های شما

خانه/وب مانی/برخی سوال های شما

خرید وب مانی (عکس)برخی سوال های شما:

 1. آیا لزومی دارد پاسپورت خود را به فرمال یا پرسونال ارتقا بدهم؟
  برای ارتفا دو دلیل اصلی می تواند وجود داشته باشد:
  اول) ارتقا از مینی به فرمال یا پرسونال زمانی ضرورت دارد که حجم معاملات قابل انجام با پاسپورت الیاس برای شما کم باشد (برای اطلاعات بیشتر در مورد حجم معاملات به این پست مراجعه کنید: وب مانی چیست؟)
  دوم) البته اگر از ای پی های مختلفی با وب مانی کار می کنید و یا به هر دلیلی ممکن می دانید که ممکن است وب مانی به هویت شما شک کند و حساب شما را برای مدتی عیرفعال کند برای جلوگیری از این اتفاق بهترین روش ارتقا سطج پاسپورت به فرمال و پرسونال است. (آموزش ارتقا پاسپورت به فرمال، آموزش ارتقا حساب به پرسونال)
 2. آیا ضرورتی دارد مدیریت حساب خود را از مینی به کلاسیک ارتقا دهیم؟
  برخی از امکانات امنیتی وب مانی همچون ارسال کدگذاری شده و … نیاز به مدیریت حساب کلاسیک دارند. لذا بسته به سطح امنیتی مورد نظرتان می توانید این اقدام را انجام دهید (راهنمای ارتقا مدیریت حساب به کلاسیک)، برای کاربرانی که تنها در سطح مقدماتی و با امکانات پایه وب مانی کار می کنند این امر ضرورتی ندارد.
 3. دریافت واریزهای کدگذاری شده در وب مانی کلاسیک چگونه است؟
  توجه داشته باشید که اگر کد را اشتباه وارد کنید، وب مانی ارسالی شده برای شما به حساب فرستنده بر خواهد گشت. اما برای دریافت وبمانی خود به بخش Incomings برويد. اگر پيغام يا مبلغ ارسالی داشته باشيد در اين قسمت ثبت مي شود. روي آن كليک كنيد. در پنجره باز شده روی Next و در صفحه بعدی کدی را که از واریز کننده وجه دریافت کرده اید، وارد نمایید.
 4. دریافت واریزهای بدون کد محافظتی در وب مانی مینی چگونه است؟
  این انتقال به صورت اتوماتیک انجام می شود. در قسمت view روی Refresh کلیک کنید و در صورت نمایش عدد با کلیک کردن روی آن از جزئیات واریز یا پیغام دریافتی مطلع خواهید شد.
 5. دانلود و نصب در وب مانی کلاسیک چگونه است؟
  برنامه WMkeeper Classic را دانلود نمایید و مراحل نصب را با انتخاب گزینه های پیش فرض طی نمایید. این نرم افزار تنها بر روی ویندوز قابل نصب است.
 6. WMID در وب مانی را فراموش کرده ام، چگونه می توانم مجددا آن را به دست آورم؟
  اگر شناسه وب مانی را به هر دلیلی فراموش کرده اید، چندین راه وجود دارد:
  اولین راه این است که اولین ایمیلی که وب مانی بعد از پایان مراحل افتتاح حساب برای تان ارسال کرده است مراجعه کنید.
  دومین راه این است که اگر شماره کیف پول تان را دارید از طریق یک حساب مانی دیگر با وارد کردن شماره کیف پول تان به WMID تان دسترسی پیدا کنید.
  همچنین اگر در گذشته از طریق ویندوز خود نیز با نرم افزار لاگین کرده اید از طریق ریجیستری ویندوز نیز WMID شما قابل بازیابی است.
 7. آیا در وب مانی سیستم رده بندی تعیین هویت برای کاربران وجود دارد؟
  وب مانی برای تعیین هویت کاربران خود، پاسپورت های الکترونیکی صادر می کند. اولین رده این پاسپورت ها، Alias Passport نام دارد که به این معنا است که کاربر وضعیت هویتی مشخصی ندارد. اگر کابران وب مانی اقدام به ثبت مشخصات خود در کنترل پنل حسابشان نمایند، برایشان Formal Passport صادر می شود. از نظر کمپانی فقط کابرانی به طور رسمی به عنوان مشتری شناخته می شوند که دارای Personal Passport باشند. مدارک هویت این کاربران در دفتر وب مانی در مسکو بایگانی می شود.
  برای اطلاع از انواع پاسپورت ها و تفاوت آن ها به WMCertify مراجعه کنید.
 8. طریقه اخذ پرسنال پاسپورت به چه نحوی است؟
  به پست آموزش ارتقا حساب به پرسونال مراجعه کنید.
 9. چگونه می توانم وب مانی تهیه کنم؟
  برای اینکار می توانید از خدمات سایت ما استفاده کنید به صفحه اول خرید و فروش وب مانی مراجعه کنید. همچنین در صورت نیاز می توانید به فروشگاه کارت شارژ ما مراجعه کنید.
 10. چگونه می توانم با ساپورت وب مانی در مسکو ارتباط برقرار کنم؟
  از ایمیلی که در وبمانی با آن ثبت نام کرده اید با support@wmtransfer.com مکاتبه کنید.

 

سوالات خود را در بخش کامنت ها می توانید از ما بپرسید.

نظر و یا سئوال خود را اینجا مطرح کنید