خرید وب مانی (عکس)خرید وب مانی : مقایسه سایت ها

هم اکنون سایت های زیادی همزمان به خرید وب مانی از شما و فروش وب مانی به شما می پردازند که در نگاه اول تفاوت چندانی نیز با یکدیگر ندارند اما در واقع این سایت ها تفاوت های با یکدیگر دارند که در نکاه اول شاید متوجه آن ها نشویم و به همین دلیل انتخاب بهترین وب سایت برای خرید و فروش وب مانی سخت است و لازم است ما در انتخاب سایت مناسب وسواس بالای از خود نشان دهیم.

همچنین سایت های خرید و فروش وب مانی بر عکس سایت های دیگر تجارت الکترونیک بسیار کوچک هستند و شاید تنها یک نفر در حال انجام همه کارها است، پس اعتماد کردن به این سایت ها دشوارتر است و باید با دقت بیشتری انجام شود.

اما اصولا در انتخاب بهترین سایت برای خرید وب مانی چه نکاتی مهم است؟

خرید وب مانی (عکس)مهمترین معیارها برای انتخاب سایت خرید وب مانی:

  1. اعتماد به سایت: مطمئن باشیم خواسته ما انجام می شود وسایت قصد کلاه برداری ندارد، در اینجا مهمترین عوامل اعمتاد ساز سطح پاسپورت شرکت ها است که مشخص می کند هویت سایت های خرید وب مانی به درستی ثبت شده است.
  2. قیمت خرید و فروش: هدف ما خرید و روش وب مانی با قیمت مناسب است.  متاسفانه بسیاری از سایت های قدیمی بدلیل مشتری های که دارند یا بسیار ارزان می خرید یا گران می فروشند که در واقع به نفع مشتریان این سایت ها نیست.
  3. پشتیبانی و انجام سریع خواسته ها: ما دوست داریم زودتر کار خود را انجام دهیم. برخی از سایت ها ممکن چندین ساعت ما را الاف کنند، در مورد این سایت ها آن چیزی که بیشتر ما را اذیت می کند زمان هدر و استرس از بین رفتن پول ما است.
  4. قدمت وب سایت: خرید و فروش در سایت های قدیمی تر را می توان با خیال آسوده تری انجام داد. این سایت ها چند سال است که وجود دارند و امکان کلاه برداری خیالمان راحت تر است.

در ادامه بر اساس این ۴ معیار برخی از معروفترین سایت ها را با وبمانی ۷۲۴ مقایسه می کنیم:

 webmoney724webmoneybuyfarhadexchangewmfa
اعتمادپاسپورت پرسونال
امکان خرید حضوری
پاسپورت مرچنتپاسپورت مرچنتپاسپورت مرچنت
قیمتخوب
تضمین بهترین قیمت خرید
خوببدخوب
پشتیبانی و
سرعت عمل
خوبخوببسیار بدمتوسط
قدمت سایتیک سالدو سالبالای ۵ سالدو سال

از عوامل دیگری که بسیار مهم است، تجربه قبلی شما در استفاده از این وب سایت ها و همچنین طراحی ظاهری این سایت ها است. برای مثال طراحی وب سایتی همچون فرهاد اکسچینج به میزانی بد است که شاید شما نخواهید هیچ وقت از این سایت استفاده کنید و کاربران قدیمی نیز تنها به این دلیل از آن استفاده می کنند که از گذشته از کاربران آن بوده اند.

اگر بخواهیم بر اساس جدول بالا نتیجه گیری کنیم:

  • در درجه اول باید سایت فرهاداکسچینج را از لیست خود حذف کنیم، سایتی که قیمت های آن به صورت ناعادلانه ای تعیین شده و ممکن است برای پرداخت شما را بیشتر از ۱۲ ساعت در انتظار بگذارد و در پایان ساعت ۴ صبح پرداخت شما را انجام دهد. با این شرایط فرهاد اکسچینج سایت مناسبی برای خرید وب مانی نیست. همچنین با توجه به عدم حضور مدیریت این سایت در ایران، در صورت بروز هر مشکلی امکان پیگیری مناسبی وجود ندارد. در واقع می توان گفت کاربران این سایت افراد قدیمی هستند که به شرایط آن عادت کرده اند. هرچند به نظر ما بهتر است سایت های دیگر را نیز تست کنند.
  • نوع پاسپورت می تواند نشان دهنده اعتبار سایت های خرید و فروش وب مانی باشد، اما تمام سایت های مورد بررسی تقریبا دارای سطح یکسان پاسپورت هستند و از این جهت تفاوتی با یکدیگر ندارند.
  • برای اطلاعات بیشتر و اینکه چرا وبمانی۷۲۴ به نظر ما سابت مناسبی است بر روی عکس زیر کلیک کنید:

خرید وب مانی