لازم به ذکر است، هم اکنون امکان افتتاح حساب وب مانی توسط ما و تنها با نرخ ۱۰هزار تومان نیز وجود دارد. در صورت علاقه با تلگرام ما در تماس باشید

picآموزش افتتاح حساب وب مانی:

پس از معرفی وب مانی در پست های قبل در اینجا به آموزش شیوه افتتاح حساب وب مانی خواهیم پرداخت. در زمان افتتاح حساب نوع مدیریت حساب شما مینی و پاسپورت آن الیاس خواهد بود که می توانید در صورت علاقه در مراحل بعدی پاسپورت و نوع مدیریت اکانت خود را ارتفا بدهید. برای افتتاح حساب وب مانی لازم است تا مراحل زیر را انجام دهید:

 • وارد سایت wmtransfer.com شده و بر روی sign up کلیک کنید.
 • صفحه ای برای شما باز می شود که در آن شماره موبایل واقعی خود را که قبلا برای حساب وب مانی از آن استفاده نشده است را باید وارد کنید. برای تایید شماره تلفن در مراحل بعد یک اس ام اس دریافت خواهید کرد لذا حتما شماره واقعی خود را وارد کنید. در این مرحله بهتر است از شماره های ایرانسل استفاده نمایید (شماره های ایرانسل اس ام اس های بین المللی را بهتر دریافت می کتند).

  افتتاح حساب وب مانی - ورود شماره موبایل

  افتتاح حساب وب مانی – ورود شماره موبایل

 • پس از وارد کردن شماره موبایل، وب مانی از شما می خواهد که اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. به یاد داشته باشید که اطلاعاتی که در این قسمت وارد کرده اید بسیار مهم هستند، پس حتما یک پرینت اسکرین از صفحه خود گرفته و آن را در جای مناسب ذخیره کنید. (سوال امنیتی دارای بیشترین اهمیت است، حتما آن را ذخیره کنید، در صورت نیاز به بازیابی رمز عبور این این سئوال امنیتی را مجددا در اختیار وب مانی قرار دهید).

  آموزش افتتاح حساب وب مانی

  آموزش افتتاح حساب وب مانی

 • در ادامه صفحه ای برای شما نشان داده می شود که می توانید اطلاعاتی که در قسمت قبل وارد کردید مجددا بررسی کنید و اگر نیاز به اصلاح داشت، اصلاحات را انجام دهید.
 • پس از تائید اطلاعات، شما باید شماره تلفن خود را تائید کنید. ارسال اس ام اس به موبایل شما ۱-۲ دقیقه طول می کشد. پس از دریافت اس ام اس کد شش رقمی را وارد کرده و سپس بر روی proceed کلیک کنید.

   تایید شماره موبایل وب مانی

  تایید شماره موبایل وب مانی

 • پس از وریفای شماره موبایل، شما وارد محیط وب مانی می شوید و از این طریق می توانید رمز عبور خود را تعیین کنید.

  تعیین رمز عبور برای افتتاح حساب وب مانی

  تعیین رمز عبور برای افتتاح حساب وب مانی

 • در این لحظه افتتاح حساب شما تمام شده است، حالا وب مانی از شما می خواهد کیف پول خود را نیز بسازید تنها کافی است قوانین و شرایط را قبول کنید و بر روی دکمه create کلیک کنید.

  ساخت کیف پول وب مانی

  ساخت کیف پول وب مانی

 • هم اکنون دیگر حساب و کیف پول شما ساخته شده است و آماده استفاده می باشد.

برای ورود به حساب وب مانی خود می توانید از لینک mini.wmtransfer.com استفاده کنید.

picآموزش  تبدیل حساب مینی به حساب کلاسیک 

لازم به ذکر است، هم اکنون امکان افتتاح حساب وب مانی توسط ما و تنها با نرخ ۱۰هزار تومان نیز وجود دارد. در صورت علاقه با تلگرام ما در تماس باشید